MPPT solárny regulátor EPsolar XDS2 100VDC/ 20A série XTRA – 12/24V

Cena: 95.00 €
MPPT solárny regulátor EPsolar XDS2 100VDC/ 20A série XTRA - 12/24V
V prípade záujmu o objednanie tovaru nás neváhajte kontaktovať

Detaily produktu

MPPT solárny regulátor EPsolar XDS2 100VDC/ 20A série XTRA – 12/24V

MPPT solárny regulátor EPEVER XTRA – nová generácia solárnych regulátorov prináša vysokú kvalitu a maximálnu výbavu pre ostrovné systémy s napätím panelov až 100 V a maximálnym nabíjacím prúdom 20 A. Batéria 12 / 24V, FV max260 / 520Wp.

Tento solárny regulátor je vhodný pre veľkú škálu ostrovných aplikácií, ako sú chaty, domy a pod.
Vhodná je aj pre použitie vo vozidlách a to vďaka možnosti uzemnenie na mínus pól.
Priamo v MPPT regulátora je integrovaný multifunkčný displej pre ľahký monitoring systému a prípadné nastavenie prevádzkových parametrov vr. kontrolných LED diód.

Regulátor pracuje ako menič, to znamená, že vyššie vstupné napätie a nižšia prúd dokáže spracovať na nižšie napätie / zvýšiť prúd a to s vysokou účinnosťou. Môžeme teda použiť prakticky akýkoľvek solárny panel. Regulátor je kompatibilný s olovenými a lítium-iónovými batériami.

Solárny regulátor je vybavený najnovšou technológiou MPPT (Maximum PowerPoint Tracking) – sledovanie bodu maximálneho výkonu s prepracovaným algoritmom sledovanie, kedy solárny modul pracuje pri ideálnom napätie, ktoré solárny modul môže produkovať pri čo najvyššom dostupnom výkonu. Pri porovnaní s klasickým regulátorom PWM zvyšuje technológia MPPT účinnosť nabíjania o cca 30%.

Technické parametre