Solárne ostrovné zostavy

Elektrika zo slnka

Slnečná energia predstavuje ekologicky čistý zdroj nevyčerpateľnej energie a nie je nič jednoduchšie, ako túto energiu využiť vo svoj prospech na výrobu elektrickej energie a týmto ušetriť za energie, alebo komplikovane  pripojenie k elektrickej sieti v odľahlých oblastiach.

 

Čo ponúkame


Solárne ostrovné zostavy

Kompletne riešenie pre chaty, záhradne osady, garáže a všade tam kde nie je elektrická sieť a je potreba elektrické pripojenie pre osvetlenie, radia, televízory, počítače, chladničky a iné spotrebiče.

Solárne ostrovné zostavy

Solárna zostava 100 Wp 60Ah 12 V

Cena: 241 €  S DPH

Solárny  systém pre miesta bez elektrickej energie. Jedná sa o jeden z najviac  predávaných a používaných solárnych systémov. Doporučujeme zákazníkom, ktorý  nemajú špeciálne požiadavky.

Ďalšie solárne zostavy v ponukeSolárne zostavy na pripojenie

Kompletná fotovoltaická elektráreň na pripojenie do verejnej siete

Malý zdroj s inštalovaným výkonom do 10 kWp

V platnosti od 1.1.2014 je možné inštalovať fotovoltickú elektráreň s inštalovaným výkonom max.10 kWp,ktorej výroba sa nepovažuje za podnikanie.

Solárne zostavy na pripojenie

Grid Free: Panel 240Wp + Menič 230V/230W

Cena: 325 €  S DPH

Solárny panel 240Wp a mikroinvertor 230V/230W. Veľmi efektívny a jednoduchý spôsob spojenia  výroby el. energie so zachovaním pripojenia na sieť. Ideálny spôsob zníženia nákladov za elektrinu.

Ďalšie solárne zostavy v ponukeSolárne zostavy hybridné

Hybridný systém je kombináciou ostrovného solárneho systému a klasickej fotovoltaickej elektrárni pričom využíva výhody obidvoch systémov. Jedná sa o sieťovú elektráreň  s vlastnými akumulátormi, ktorá dokáže fungovať nezávisle na distribučnej sieti.

 

Solárna hybridná zostava 135 Wp 60Ah 12 V 800W

Cena: 532 €  S DPH

Solárny  systém pre neprerušené napájanie energie, pre počítačové siete napájanie kotolní, solárnych systémov na ohrev vody, vhodné na zníženie spotreby elektrickej energie.   Jedná sa o jeden z najviac  predávaných a používaných solárnych systémov.

Ďalšie solárne zostavy v ponuke

Navrhnutie solárneho systému podľa Vašich požiadaviek a vypracovanie cenovej ponuky  je pre každého zákazníka individuálne.

Kontakty

Predaj: 0905744555

Technická podpora: 0910744555

Kto je online

Dnes13
Včera36
Týždeň49
Mesiac594
Všetky89733
Copyright (c) Power Mont LTR. All rights reserved.
Designed by www.vonder.sk

Power Mont LTR na Facebook-u